Survivor All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Gerginlik had safhaya ulaştı! ‘Bizi dışarı çıkarın’

Survivor All Star’da haftanın ilk eleme adayı Yaman olmuştu. Bu bölümde gergin bir ikinci dokunulmazlık oyunu yaşandı. Yunus Emre ile Poyraz arasında tartışma çıktı. Konseyde gerginlik büyüdü. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

YUNUS EMRE İLE POYRAZ ARASINDA GERİLİM YÜKSELDİ

Dokunulmazlık oyununda Yunus Emre ile Poyraz oyuna çıktıklarında Poyraz kazandıktan sonra yaptığı sevinç ve söylemlerden sonra Yunus Emre ile Poyraz arasında gerginlik yükseldi. Yunus Emre, ‘Bana normalde kimse bunu yapamaz’ derken Poyraz’da ‘Bu işte senin, arkadaşlığın bu’ ifadelerini kullandı. Yunus Emre takımların oradan uzaklaşarak sakinleşti.

‘ŞALTERİM ATTI’

Yunus Emre konseyde Poyraz ile yaşadığı gerginlik hakkında “Poyraz benim sevdiğim bir kardeşim. Aynı takımdayken reistim, kraldım. Bazı şeyleri paylaşırken bu şekilde hitap ediyorduk. Bana karşı oyun sevinçlerini abartmakta hiç çekinmediler. Nitekim Ogeday bana suratıma bakarak 3-0 yaptığında bende tebrik ederim kardeşim yaptım ama Poyraz, seviyorum da onu aslında. Vitesi başka yerlere taşıma konusunda gayet profesyonel abi. Ben açıkçası bu kadar profesyonel olamıyorum. Yani değerli bir büyüğümsün. Benim hakkımda ne karar verdiysen boynum kıldan ince. Karşılıklı bazı şeyleri törpülersek bir sorun olacağını zannetmiyorum. Bugünde zaten o nabızla sizden kötü bir şey duymak istemediğim için bırakmaya kadar karar vermiştim zaten. Çünkü şartlar zor. Ailemle en ufak bir konuşma yapamıyorum. Buraya gelmeden bir ay önce evlendim. Burada bir çok şeyden yoksunuz Acun abi. Kaybetmeyi zaten sevmiyorum ve kendi takımıma da kızgınım. İki gündür seçme hakkı istediğim halde bugün en kötü olduğum denge parkurunda dedim ki arkadaşlar bana seçme hakkı verin çünkü bundan bundan ibaret. Bugünkü parkur bana bakmıyordu. Arkadaşlarda sağolsun her zamanki bencilliğiyle atıldılar, aldılar. Bizde Poyraz beyin kucağına düştük. Elendi bizle. Zaten o nabızla bende görüşeceğiz senle diyip yerime oturdum. Olayı büyütme taraftarı değildim. Bizim benchin sınırına kadar geldi. 30 saniye fark yedin şöyle oldu, bölye oldu. En son o sihirli sözcüğü söyleyince abi ya da ben şey yaptım o an şalterim attı abi.” dedi.

‘5. VİTESTE GELİYORSUN’

Yaşanılan gerginliği kendi tarafından açıklayan Poyraz şu ifadeleri kullandı:

Ben Emre’nin bu konuşmasına bir tık daha yapıcı yaklaşacaktım açıkçası. Buraya gelirken daha yapıcı konuşmak vardı aklımda. Yine yapıcı konuşacağım ama Emre’nin beni tahrik etmekte profesyonellikle suçlaması rahatsız etti açıkçası orada kendimi bir savunmam lazım. Emre karşıya geçtiğinden beri sınırı çok defa aştı. Her seferinde de ben dostluğumuza burada paylaştıklarımız hatrına alttan aldım. Burada bir tek bende değil takım olarak rahatsızdık Emre’nin konuşmalarından ama Emre’yi sevdiğimden, onun orada performansı kaçmasın, düzeni bozulmasın, gittiği yerde kendine yer edinsin derken onun o gelişlerini, yürüyüşlerini alttan aldım ama son iki gündür Yasin ile Yaman birbirine girmişken onları tahrik etmesi olsun. Bugünkü lafları olsun. Ona ben bir yerde dedim de Emre çok geliyorsun. 5. viteste geliyorsun, gelme. Tatlı tatlı o atışmaları yapalım. Bu zamana kadar o atışmaları hep yaptığımız her seferinde limiti aştı. Hiçbir zaman o tadında kalamadık. Neyse Emre’dir dedim, çabuk sinirlenir dedim alttan aldım. Ben böyle yapmışken, ben seni düşünmüşken bu zamana kadar. Bugün gelipte sen profesyonelsin de beni tahrik ettin deme. Yapma bunu rica ediyorum. Ben hiçbir zaman sana karşıda kötü niyetli olmadım bugüne kadar.

‘KENDİMİZ SEÇME HAKKI TALEP ETMİYORUZ’

Mustafa Kemal, “Acun abi ben bir yerde Yunus’u düzeltmek istiyorum orada yanlış konuştu. İlk defa seçme hakkı istediğinde bazı arkadaşlarımız onu duymadı. Ben duyduğumda dedim ki Yunus kardeşim, sen seç dedim. Hatta kaç kez yanına geldim. Gek küsme, sen seç diye baya ısrarcı oldum. Diğer eşleşmelerde de biz takım kimi seç derse onu seçiyoruz. Kendimiz seçme hakkı talep etmiyoruz. Biz Nagihan ile beraberde takımın kararına göre seçiyoruz. Kırmaya gidelim diyorlarsa kırmaya gidecek birisini seçiyoruz. Garanti sayı yapalım derlerse onu seçiyoruz. Biz kendimiz karar vermiyoruz takıma soruyoruz. Gerektiğinde de ben kendi adıma seçme hakkı talep etmiyorum.” dedi. 

İKİNCİ ELEME ADAYI

Dokunulmazlık oyununu Mavi takımın kazanması üzerine Kırmızı takım konseye gitti. Konseyde en fazla ismi çıkan Ersin ikinci eleme adayı oldu.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Survivor All Star’ın yeni bölümünde Poyraz ile Yunus Emre arasındaki gerginliğin devam ettiği gözüküyor. İkili yarışma öncesi yine gerilirken oyun sırasında Yasin uyarsada Emre kızarak mavi takımın tarafına doğru adım atıyor. Üçüncü dokunulmazlık oyunu sonrası konseyde görüntü olmadan ‘Sen bana böyle konuşmazsın, O parmağını indir, Bizi dışarı çıkarın. Bana konuşabiliyor mu? Dışarı gelsem ne olcak’ sözler sarf edildiği büyük bir tartışma çıktığı gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x